www.mazowia.pl Szpital Dzieciecy im prof. dr. med. Jana Bogdanowicza

  Szukaj
21 maja 2018 ..:: Nabór Pracowników » Administracja i obsługa ::..   Zaloguj
 Menu

  
 Ogłoszenie
POSZUKUJEMY KANDYDATA/KI
NA STANOWISKO ROBOTNIKA WYKWALIFIKOWANEGO
 
 
CHARAKTER PRACY: obsługa gazów medycznych, konserwacje i bieżące naprawy infrastruktury budowlanej, wyposażenia i sprzętu gospodarczego
 
WYMAGANIA: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie – elektromechanik, mechanik, ślusarz; preferowane osoby z ukończonym kursem  obsługi gazów medycznych, SEP 1 kV, doświadczeniem w pracach konserwacyjnych, znajomością obsługi komputera.
 
WARUNKI PRACY: zapewniamy pracę w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze godzin, w systemie podstawowym 8 godzin na dobę, 5 dni w tygodniu, przeciętnie 40 godzin tygodniowo.
 
SPOSÓB SKŁADANIA OFERT:
cv przyjmujemy wyłącznie elektronicznie na adres  e-mail rekrutacja@nieklanska.pl. Oferta musi zawierać oświadczenie dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922). Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany//a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”
 
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 31 MAJA 2018R.
 
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się na adres e-mail lub telefonicznie. Dodatkowych informacji udziela kierownik działu technicznego tel. 22/5098480
 
Administratorem danych osobowych jest Szpital Dziecięcy im.prof.dr.med.Jana Bogdanowicza SPZOZ 03-924 Warszawa ul. Niekłańska 4/24.
Dane są przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Kandydatowi do pracy przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. CV ulegają zniszczeniu po zamknięciu procesu rekrutacji.
 

 


  
Copyright 2008 Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza