www.mazowia.pl Szpital Dzieciecy im prof. dr. med. Jana Bogdanowicza

  Szukaj
21 maja 2018 ..:: Oddziały » Oddział Otolaryngologiczny ::..   Zaloguj
 Menu

  
 Oddział Otolaryngologiczny
 
Oddział Otolaryngologiczny

Oddzial_otolaryngologii

 
Ordynator Oddziału: prof. dr hab. n. med. Beata Zielnik-Jurkiewicz
Pielęgniarka Oddziałowa: mgr Edyta Kopacz  
 
Kontakt:
   Sekretariat Oddziału – tel. +48 22 50 98 276
   Dyżurka pielęgniarek – tel. +48 22 50 98 327
Informacje i zapisy na operacje laryngologiczne - tel. +48 22 50 98 237
Zapisy na wizyty w Poradni Laryngologicznej - tel. +48 22 50 98 570/571
 
Oddział Otolaryngologiczny funkcjonuje całodobowo w strukturze szpitala od wielu lat.

Oddzial_otolaryngologii

Oddział posiada najnowocześniejsze wyposażenie sprzętowe, które umożliwia szybką, nieinwazyjną diagnostykę chorób uszu, nosa i zatok przynosowych, gardła, krtani, tchawicy i oskrzeli, a także przełyku u noworodków, niemowląt i dzieci starszych do 18. roku życia.
 
Doświadczona i specjalistycznie wykształcona kadra lekarska wykonuje pełny zakres zabiegów operacyjnych u dzieci w najczęściej występujących jednostkach chorobowych.

Oddzial_otolaryngologii

Stale rozszerzamy zakres naszej działalności. Dotknięte ciężką chorobą dzieci otrzymują w oddziale kompleksowe leczenie zachowawcze i operacyjne ze strony otolaryngologa dziecięcego, a także pediatry, alergologa, psychologa i rehabilitanta.

Oddzial_otolaryngologii

Oddział prowadzi aktywną działalność naukową szkoląc lekarzy innych specjalności, aktywnie uczestniczy w konferencjach krajowych i zagranicznych, prowadzi badania naukowe.
 
 
Perły Medycyny 2011

Oddzial_otolaryngologii

Oddzial_otolaryngologii

Kliknij, na zdjęcie aby powiększyć

 

 

 

Oddział został nagrodzony I miejscem „Złotą Perłą” w kategorii oddziały specjalistyczne i pododdziały w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym Perły Medycyny 2011.
 
 
 
W naszym oddziale wciąż się doskonalimy spełniając wszelkie oczekiwania pacjentów, doposażamy oddział w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, modernizujemy pomieszczenia oraz planujemy kolejne inwestycje. Leczymy na najwyższym poziomie z zastosowaniem najlepszych technologii medycznych.
 
 
Wszystko to jest możliwe dzięki wspaniałemu personelowi lekarskiemu i pielęgniarskiemu. Nasz zespół to doświadczona i świetnie wyszkolona kadra. Wciąż staramy się podnosić kwalifikacje naszych pracowników przez liczne szkolenia.
 
Miarą sukcesu oddziału jest zaufanie i zadowolenie okazywane przez pacjentów ich opiekunów oraz satysfakcja naszego personelu medycznego.
 

  
Copyright 2008 Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza