Home » Oddział Otolaryngologiczny

Oddział Otolaryngologiczny

Ordynator Oddziału: lek. Piotr Fudalej
Pielęgniarka Oddziałowa: mgr Edyta Kopacz

Kontakt:

Informacje i zapisy na operacje laryngologiczne – telefonicznie pod nr +48 22 50 98 237 lub wiadomością mailową z dołączonym skanem skierowania i telefonem kontaktowym wysłaną na adres: laryngologia.zapisy@nieklanska.pl

Sekretariat Oddziału – tel. +48 22 50 98 276
Zapisy na wizyty w Poradni Laryngologicznej – tel. +48 22 50 98 570/571

Oddział Otolaryngologiczny funkcjonuje całodobowo w strukturze Szpitala od wielu lat.

Oddział posiada najnowocześniejsze wyposażenie sprzętowe, które umożliwia szybką, nieinwazyjną diagnostykę chorób uszu, nosa i zatok przynosowych, gardła, krtani, tchawicy i oskrzeli, a także przełyku u noworodków, niemowląt i dzieci starszych do 18. roku życia.

Doświadczona i specjalistycznie wykształcona kadra lekarska wykonuje pełny zakres zabiegów operacyjnych u dzieci w najczęściej występujących jednostkach chorobowych.

Stale rozszerzamy zakres naszej działalności. Dotknięte ciężką chorobą dzieci otrzymują w oddziale kompleksowe leczenie zachowawcze i operacyjne ze strony otolaryngologa dziecięcego, a także pediatry, alergologa, psychologa i rehabilitanta.

Oddział prowadzi aktywną działalność naukową szkoląc lekarzy innych specjalności, aktywnie uczestniczy w konferencjach krajowych i zagranicznych, prowadzi badania naukowe.

Perły Medycyny 2011


Perły Medycyny – kliknij aby pobrać

Oddział został nagrodzony I miejscem „Złotą Perłą” w kategorii oddziały specjalistyczne i pododdziały w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym Perły Medycyny 2011.

W naszym oddziale wciąż się doskonalimy spełniając wszelkie oczekiwania pacjentów, doposażamy oddział w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, modernizujemy pomieszczenia oraz planujemy kolejne inwestycje. Leczymy na najwyższym poziomie z zastosowaniem najlepszych technologii medycznych.

Wszystko to jest możliwe dzięki wspaniałemu personelowi lekarskiemu i pielęgniarskiemu. Nasz zespół to doświadczona i świetnie wyszkolona kadra. Wciąż staramy się podnosić kwalifikacje naszych pracowników przez liczne szkolenia.

Miarą sukcesu oddziału jest zaufanie i zadowolenie okazywane przez pacjentów ich opiekunów oraz satysfakcja naszego personelu medycznego.